Vlada Republike Hrvatske je donela odluku o subvencionisanju avio-linije Zagreb-Mostar.
Ugovor o dodeli sredstava u iznosu od 900.000 evra su potpisali gradonačelnik Mostara Mario Kordić i i ministar mora, prometa i infrastrukture Republike Hrvatske Oleg Butković.
Direktor Aerodroma Mostar Marko Đuzel naglasio je kako će linija Zagreb-Mostar biti u funkciji tri puta nedeljno, s ambicijom da se poveća na svakodnevne letove u budućnosti, zavisno o interesu putnika i operativnim kapacitetima.
Foto: A. Grubelić/Croatia Airlines
22.11.2024.


